Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/bizconnect.pl/includes/menu.inc).

Jakimi sposobami można uzyskać jakieś pieniądze na finansowanie działalności swojej firmy i kolejne inwestycje.

Wiele firm na pewnym etapie swojego działania będzie potrzebować dodatkowych środków finansowych. Potrzeby będą tutaj dość zróżnicowane, niektórzy przedsiębiorcy już na wstępie muszą zainwestować w lokal, zatrudnić pracowników czy zakupić wyposażenie, inni już po pewnym czasie działalności poszukują możliwości na nowe inwestycje i większy rozwój. Lecz tak czy inaczej wymagane będzie zdobycie zastrzyku gotówki, na szczęście obecnie jest na to kilka możliwości.

Pieniądze
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu
Przykładowo przy zakupie firmowego wyposażenia, samochodów, maszyn czy najróżniejszych sprzętów coraz bardziej popularny jest leasing.

Chcesz wiedzieć więcej z owego interesującego zagadnienia? Zatem świetnie trafiłeś. Zwyczajnie kliknij to Baterie do wózków widłowych i przejdź do nowej strony.

Daje on naprawdę spore możliwości na finansowanie, jest stosunkowo łatwy w dostaniu i lubią go księgowi, dlatego też zainteresowanie nim systematycznie wzrasta. W przypadku nowoczesnych inwestycji, zbieżnych z unijną polityką można też pomyśleć o jakiejś dotacji. W wielu przypadkach jest możliwość uzyskania kilkudziesięciu procent całego projektu, więc będą to środki, o jakie rzeczywiście można powalczyć, jeżeli miało się tylko będzie taką możliwość (strona www).

krajobraz - kredyt
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Ale najpopularniejszym sposobem na finansowanie działalności, chociaż nie zawsze łatwym do uzyskania, są kredyty dla firm bez zabezpieczeń. Kredyty udzielane są w różnej formie, mogą być albo na zakup jakiś konkretnych urządzeń, nieruchomości lub też w formie luźnej gotówki, różne są też sposoby ich spłaty.

Skoro czytasz ten wpis, to znaczy, że omawiany temat bardzo Cię zaciekawił. Jeżeli tak w rzeczywistości jest, to wejdź tu i zobacz przydatne wskazówki.

Niestety w dalszym ciągu wiele banków podchodzi do prywatnych firm z dość dużą rezerwą, wymagając bardzo dużej liczby rozmaitych dokumentów, poza tym niekiedy są one dość drogie. Jeżeli jednak będzie się chciało uzyskać bardziej korzystne warunki, a dodatkowo zdjąć z siebie ciężar negocjowania i przygotowywania dokumentów, to interesującą opcją może być doradztwo finansowe dla firm.

Dużym plusem takich finansowych pośredników jest to, że współpracują oni z wieloma bankami, przez co mogą w nich szukać najlepszego rozwiązania dla klienta. Finansowi doradcy przeważnie będą pracować w oparciu o wynagrodzenie prowizyjne, więc dokładają starań, żeby zarobić na swoją wypłatę (czytaj dalej tutaj).