Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/bizconnect.pl/includes/menu.inc).

Samochód w leasing? Odwiedź doradcę finansowego

W obecnych czasach w Polsce, kiedy to koniunktura gospodarcza wygląda lepiej niż kiedykolwiek w przeszłości, niezwykle wiele osób posiada samochód. Ceny benzyny przy współczesnych zarobkach nas mniej przerażają, mamy dostępne nowe a także używane modele pojazdów. Jednak znacznie powszechniejsza jest metoda wzięcia samochodu w leasing, która posiada oczywiście swoje plusy oraz minusy. Jeśli jesteś właścicielem firmy albo osobą fizyczną, możesz skorzystać z takiej alternatywy, bowiem jest ostatnimi laty dostępna ona dla wszystkich.

kredyt - krajobraz
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Jednak zanim podejmiesz decyzję tego rodzaju, przydatny okaże się doradca finansowy kraków, jak to duże miasto gości licznych ekspertów tego rodzaju. Osoba ta będzie najbardziej pomocna wmomencie, kiedy mamy własną firmę. Doradzi nam ona, czy taka alternatywa nabycia auta będzie dla nas intratna, czy nasze podatki księgowa oleśnica przez to ulegną zmniejszeniu, oraz jakiej firmie zawierzyć. Doradca finansowy Kraków zamieszkujący będzie miał doskonałe rozeznanie wśród placówek proponujących leasing na miejscu, możemy ufać mu w tym względzie, podpowie nam, jakiej wartości pojazd w naszej sytuacji finansowej bezpiecznie jest wziąć. Przeważnie opcja ta jest ciekawsza niż wzięcie kredytu na zakup, jednak związane są z nią również minusy. Kiedy bierzemy pojazd w leasing kraków lub inne miasto zamieszkujemy, firma z którą podpisujemy kontrakt, zobowiązuje nas do opłacenia ubezpieczenia w wybranej wcześniej firmie. Nie jest to tylko rata OC ale również NNW oraz AC. To znacznie zwiększa miesięczny koszt. Aż do dnia spłaty wszystkich rat, nie figurujemy jako właściciele pojazdu, dlatego też nie będzie on nam służyć jako poręczenie. Ostatnio, również dla osoby nie posiadającej działalności gospodarczej dostępny jest leasing Kraków jest siedzibą wielu firm, przedstawiających ofertę tego typu.

Podobnie przyciągające uwagę publikacje dotyczące nakreślanej tematyki znajdziesz tu - zobacz więcej w tym serwisie (trenerzy.pl/). Przeanalizujesz omawianą sprawę pod innym kątem!

Odbywa on się na podobnych warunkach, jednak jest trochę mniej opłacalny niż dla firmy. Bowiem dużym plusem dla przedsiębiorcy jest możliwość odpisania podatku od tejże umowy, wówczas nawet podniesione koszty ubezpieczeniowe są nie straszne. Osoba fizyczna zyskuje co prawda zmniejszone oprocentowanie niż w momencie kredytu konsumenckiego, jednak niekiedy to nie wystarcza.

Alternatywą do zakupu samochodu od ręki lub z pożyczką, będzie leasing, wtedy to właścicielem pojazdu stajemy się w chwili spłaty ostatniej raty. Od paru lat alternatywa ta możliwa jest również dla osób fizycznych, jednak nie zawsze wtedy jest opłacalna. Jeżeli głowisz się czy porywać się na leasing, skonsultuj się z doradcą majątkowym.